Szanowni Klienci !

Jest mi niezmiernie miło powitać  Państwa na stronach naszego sklepu o nazwie  ErgoOrtopedyka. Kierując się  wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu sklepu stacjonarnego pragnę rozszerzyć swoją działalność w internecie.

Niejednokrotnie rozmawiając z moimi klientami utwierdzałam się w przekonaniu , że stopa jest bardzo często zaniedbywana i traktowana drugoplanowo. A przecież  stopy są jedna z tych części ciała, o które należy dbać szczególnie.

W przeciągu całego swojego  życia przemierzamy tysiące kilometrów, a podczas każdego kroku kości , więzadła i ścięgna wykonują ciężką pracę. Tryb życia oraz sposób poruszania się wpływają na zmiany zachodzące w stopach i mogą prowadzić do nieprawidłowego ich funkcjonowania, deformacji, wad postawy, a także do upośledzenia funkcji kolana, biodra jak i kręgosłupa.

Zdrowy tryb życia to przede wszystkim kontrola zdrowia własnych nóg , więc w trosce o Państwa stopy zapraszam serdecznie do przeglądnięcia naszej oferty , która systematycznie będzie powiększana.

Również proponujemy konsultacje z  doświadczonym fizjoterapeutą , który doradzi i pozwoli Państwu dokonać właściwego wyboru.

      Zapraszam serdecznie

właściciel Firmy Lucyna Orłowska