Buty na szeroką stopę damskie

Kto miał do czynienia ze stopą cukrzycową, wie jak ważne jest dobranie do niej prawidłowego obuwia. Zmiany skórne towarzyszące chorobie są na tyle uciążliwe, iż niezbędne jest jak najmniejsze jej eksploatowanie. Wychodząc naprzeciw kobietom cierpiącym na to schorzenie proponujemy specjalne buty damskie na stopę cukrzycową.

 

Kolekcja szerokiego obuwia damskiego

Nasze obuwie to połączenie profilaktycznych funkcji obuwia z ortopedycznymi właściwościami. Oferujemy szerokie buty damskie, w postaci pantofli, półbutów oraz szerokich sandałów damskich wykonane z miękkich materiałów włókienniczych o doskonałych właściwościach higienicznych oraz wysokiej jakości. Przeznaczone dla osób o wrażliwych stopach cukrzycowych, o podwyższonej tęgości oraz na szeroką stopę damską.

Nasze buty na szeroką stopę damską wykonane jest z 100% tkaniny w stonowanych kolorach, która zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, nie obciąża chorej stopy i zapewnia komfort użytkowania. Wyciągana wkładka umożliwia jej częstą wymianę lub dobranie specjalnej, odpowiadającej potrzebom wymagającego użytkownika. Dodatkowo poprawia komfort chodzenia, odciążając stopę cukrzycową w miejscach największego nacisku, zapobiegając tym samym powstawaniu owrzodzeń i zmian troficznych.
Kolekcja naszego obuwia posiada zminimalizowaną ilość przeszyć i łączeń, które swoją wypukłością mogłyby uwierać delikatną i obolałą skórę stóp. Sprężysta podeszwa pochłania fale uderzeniowe, powstałe w trakcie zetknięcia stopy z podłożem i jednocześnie zabezpiecza przed szkodliwymi mikrourazami.

 

Buty damskie na stopę cukrzycową

Posiadamy w swojej ofercie buty na szeroką stopę damskie, przeznaczone do użytku o każdej porze roku. Kolekcja dedykowana chłodniejszym miesiącom wyposażona jest w naturalne futro stanowiące ochronę przed zimnym powietrzem i chłodem.
Obuwie mogą nosić wszystkie osoby borykające się z problemem szerokiej stopy. Gwarantujemy, iż spełni ono oczekiwania nawet najbardziej wymagajacego użytkownika.

 

Pamiętaj, że dobrze dobrane obuwie to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wyświetlanie 1–20 z 41 wyników