Obuwie dla stóp wrażliwych, cukrzycowych oraz o podwyższonej tęgości

Stopa cukrzycowa wymaga odpowiedniej opieki i profilaktyki.Przykre skutki tej choroby można złagodzić dobierają wygodne i nieobciążające buty. Dlatego wszystkim borykającym się z tym problemem polecamy zapoznać się z naszą ofertą, która uwzględnia wszystkie potrzeby osób dla których istotne są komfort i wygoda na co dzień.

Polecamy wpisy na blogu:

Buty na stopę cukrzycową

Oferujemy obuwie profilaktyczno-ortopedyczne przeznaczone dla osób z typem cukrzycy 1 lub 2, mające stopy wrażliwe, z niewydolnością przeciążonych warstw tkanki tłuszczowo-sprężystej po stronie podeszwowej oraz borykającym się z problemem kaletek które pokrywają zniekształcone stawy cierpiące na reumatoidalne zapalenie stawów.
Nasza kolekcja to wygodne i komfortowe obuwie na stopę cukrzycową zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w domu jak i na zewnątrz. Buty wykonane są z miękkich, wysokiej jakości materiałów włókienniczych, które cechują doskonałe właściwości higieniczne. Ich kształt doskonale uwzględnia wszystkie deformacje stopy, a minimalna liczba przeszyć nie obciąża stopy, dając jednocześnie komfort użytkowania. Tęgość naszego obuwia jest większa od standardów występujących na rynku.
Sprężysta podeszwa obuwia minimalizuje ryzyko reakcji na fale uderzeniowe i zabezpiecza przed mikrourazami. Cholewka to rozciągający się materiał, który umożliwia dopasowanie się obuwia do każdej stopy.

Problematyczne stopy – rozwiązanie problemów

Buty na stopę cukrzycową staramy się dobierać z myślą o przyszłych użytkownikach, tak by odczuwali oni jak największą wygodę i optymalnie odciążenie. Stąd nasze obuwie zazwyczaj posiada praktyczne zapinanie na rzepę lub opcję wsuwania.
Posiadamy w swej ofercie obuwie całoroczne, a także cieplejsze modele wyściełane naturalnym futrem – idealne na chłodniejsze miesiące. Dostępne w stonowanej kolorystyce, umożliwiające dopasowanie go do codziennego ubioru.
W większości modele naszego obuwia posiadają także dodatkowe właściwości antybakteryjne.

Wyświetlanie 1–20 z 125 wyników