Waldlaufer

OBUWIE ZDROWOTNE WALDLAUFER

    Niemiecka firma Waldlaufer już od ponad pół wieku, specjalizuje się w produkcji obuwia zdrowotnego. Wysokogatunkowe tworzywa oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań, gwarantuje komfort chodzenia oraz zdrowotne walory obuwia.

Modele Waldlaufer ze względu na duży przedział tęgości polecane są szerokiej grupie Klientów, na rozmaite problemy w obrębie stóp. Buty idealnie sprawdzają się na stopy wrażliwe, z tendencją do opuchlizn, z takimi problemami jak haluksy, palce młotkowe i szponiaste.

Różnorodność modeli sprawia, że można osiągnąć odpowiednie dopasowanie nawet dla tak wymagającej grupy jak diabetycy.

Również osoby, które w celach profilaktycznych decydują się na obuwie zdrowotne Waldlaufer, znajdą wygodnego buta do codziennej aktywności.

Inną zaletą firmy jest stosowanie wyprofilowanych, wyciąganych wkładek, wiele modeli posiada specjalne korytkowe zagłębienie pod piętą, które zapewnia dodatkową stabilizację.

Modele z serii Waldlaufer Hanila są jednymi z najchętniej wybieranych klapek zdrowotnych, zapewniają wygodę i stabilizację oraz prawidłowe podparcie stopy. Modele kupowane jako buty na zewnątrz w sezonie wiosenno-letnim lub jako klapki do pracy czy po domu. Solidnie wykonane, wymieniana wkładka, regulowana tęgość paskami na mocne rzepy.

Buty zdrowotne Waldlaufer zapewniają stopie anatomiczne ułożenie w każdej fazie chodu, dzięki temu dają uczucie komfortu.

 

Więcej na temat tęgości obuwia zdrowotnego w naszym wpisie na blogu:

Klapki WALDLAUFER Merle czarne skóra bardzo SZEROKIE regulacja tęgość M

Wyświetlanie 1–20 z 37 wyników