Półbuty dla diabetyków. Buty na haluksy. Zalety modelu Dr Orto 036.

10 powodów

dla których warto wybrać półbuty Dr Orto 036.

Mając długoletnie doświadczenie zarówno w doborze obuwia ortopedycznego jak i zdrowotnego, mam świadomość, że but nie tylko musi być wygodny, ale również dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań musi chronić stopę.

Duża część Klientów poszukuje buty nie tylko dla siebie, ale również dla swoich rodziców, dziadków.

Seniorzy to bardzo wymagająca grupa, dla której modele Dr Orto to niejednokrotnie jedyne buty na rynku, które są w stanie sprostać m.in. stopie cukrzycowej, czy bardzo dużym deformacjom przodostopia, a jednocześnie pozostają w bardzo przystępnej cenie.

Półbuty Dr Orto 036 szczególnie zasługują na polecenie z kilku ważnych powodów:

  1. Jest to bardzo dobry model dla diabetyków i osób z neuropatia cukrzycową. Naciąga się (jest bardzo elastyczny, jak skarpetka), nie uciska, nie powoduje otarć, ponieważ nie posiada szwów, dzięki temu zmniejsza ryzyko pogłębienia schorzenia. Bardzo dobry dla osób posiadających opatrunki ze względu na swoją tęgość i rozciągliwość. Sprawdza się również po amputacji palców, gdyż posiada rzep, który mocno trzyma mimo różnicy w wielkości stopy. Wkładka wymienna, daje doskonałą możliwość utrzymania higieny co jest ważne przy stopie cukrzycowej.
  2. Świetnie sprawdza się przy stopie z haluksami, pięknie otula przodostopie włącznie z kością haluksową. Daje możliwość zastosowania własnej wkładki ortopedycznej zalecanej przy płaskostopiu. Względnie sztywny zapiętek też delikatnie stabilizuje stopę . Polecane nawet na bardzo zdeformowane przodostopie.
  3. Idealne dla stopy z palcami młotkowymi, szponiastymi, daje niesamowitą ulgę, ponieważ nie ugniata.
  4. Świetny model na rehabilitację szpitalną po udarach , wylewach czy zabiegach ortopedycznych, gdyż daje pewność w ruchach, nie ślizga się co jest bardzo istotne , łatwo się ubiera . Jest on osobiście rekomendowany, jeżeli mam Klienta potrzebującego buta na rehabilitację.
  5. Rzadko, ale bywa, że jest kupowany przy stopie opadającej.
  6. Kupują go również osoby w celach rekreacyjnych, trekingowych . Osoby starsze, ale coraz częściej osoby młode. Elastyczna podeszwa sprawia, że bardzo dobrze prowadzi się w nich samochód.
  7. Czasami wybierany pod ortezę.
  8. Bardzo dobry dla osób z własnymi wkładkami ortopedycznymi. Wyciągana wkładka daje taką możliwość. Jednak nie przy dużym problemie z koślawością.
  9. Tkanina oddychająca.
  10. Wkładka wyciągana, którą można prać w wodzie z mydłem, można również ją dokupić.

Polecam serdecznie!

Właściciel Firmy Lucyna Orłowska

Model Dr Orto 036 dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: czarny, brąz, beż.

Buty są dostępne w naszym sklepie:

Półbuty DR ORTO 036 czarne na rzepy stopa cukrzycowa tkanina stretch

Półbuty Dr Orto 036 / 131 na rzepy brązowe stopa cukrzycowa

Półbuty Dr Orto 036D005 / 131M002 beżowe na rzepy stopa cukrzycowa

Zapraszamy na nasz profil na Facebook’u:

https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Medical-Equipment-Supplier/Ergoortopedyka-567587586674407/